Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Prečo Pinkreal

Pinkreal, s.r.o. bola založena s cieľom poskytnúť bezkonkurenčnú službu, ktorá vám pomôže predať alebo prenajať vášu nehnuteľnosť. Nižšie uvedený zoznam vám pomôže pochopiť, v čom sme odlišní a prečo by sme mali spolupracovať

1. INZERCIA TAM KDE TREBA

Viac ako 95 % kupujúcich používa internet na nájdenie svojho ďalšieho domova.

Na Slovensku v súčasnosti existujú najpopulárnejšie webové stránky týkajúce sa nehnuteľností: nehnutenosti.sk, topreality.sk, bazos.sk, reality.sk, zoznamrealit.sk, byty.sk

Je dôležité inzerovať svoju nehnuteľnosť aspoň na týchto webových stránkach, aby ste zabezpečili maximálnu expozíciu vašej nehnuteľnosti.

Každý mesiac majú medzi sebou viac ako 3,5 miliónov vyhľadávaní nehnuteľností.

Inzerujeme váš domov na všetkých týchto webových stránkach a mnoho ďalších.


2. PREZENTÁCIA A TECHNOLÓGIE

Profesionálne fotografovanie, videoprehliadky a pôdorysy sú štandardom každej Pinkreal prezentácie nehnuteľnosti, s ktorou pracujeme.

Potenciálny kupujúci strávi hodiny hľadaním stoviek nehnuteľností uvedených online. Keď sa na ich obrazovke objaví vaša nehnuteľnosť, musí ich hneď zaujať. Keď sa potom prekliknú na všetky podrobnosti, potrebujú mať všetky informácie, ktoré hľadajú. Čím lepšia je kvalita prezentácie, tým
viac času sa strávi na vašej nehnuteľnosti a tým je pravdepodobnejšie, že zdvihnú telefón a dohodnú si obhliadku.

V Pinkreal si dáme veľmi záležať na prezentácii, je to prvý krok k predaju. Dôkladne, kvalitne pripravíme profesionálne fotografie, videoprehliadku, pôdorys a celkovy popis nehnutelnosti. To oddeľuje vášu nehnuteľnosť od ostatných potencionálnych nehnuteľností na trhu.

Vieme, že viac ako 95 % potencionálnych kupcov začína svoju nákupnú cestu na jednej z veľkých webových stránok, ako sú nehnutelnosti.sk, topreality.sk, bazos.sk, aby vybrali nehnuteľnosti, o ktoré majú záujem. Po tomto užšom zozname však často pokračujú na vlastnú webovú stránku realitných kancelárií a hľadajú ďalšie informácie.

Viac ako 51 % potenciálnych kupujúcich teraz pristupuje na webové stránky prostredníctvom mobilného zariadenia, či už ide o tablet alebo telefón, v dnešnej dobe je dôležité, aby títo kupujúci mali plnohodnotné, nenarušené, neobmedzené možnosti v prehliadani. V Pinkreal máme najnovšiu technológiu a naša webová stránka je plne responzívna na všetkych zariadeniach. To znamená, že funguje neustále a vyzerá skvele, či už ju potenciálny kupujúci navštevuje z počítača, tabletu alebo mobilu.

 


3. PROFESIONÁLNE FOTOGRAFIE

Profesionálna fotografia je pravdepodobne najdôležitejším aspektom pri predaji vašej nehnuteľnosti. Potenciálni kupci strávia menej ako 3 sekundy skenovaním online, kým sa rozhodnú kliknúť na nehnuteľnosť a získať ďalšie podrobnosti. Vaša nehnuteľnosť musí v tejto kritickej fáze vyzerať čo najlepšie. Keď kliknú na vašu nehnuteľnost a zobrazia sa ďalšie informácie, viac ako 90 % preklikne všetky ďalšie fotografie.
 

Tím Pinkreal ma dlhodobo zavedený profesionálny štandard pre fotografovanie nehnuteľností. Používame len profesionálnu techniku a všetky fotografie sú spracované v kancelárií predtým, ako sa ukážu svetu po vašom odsúhlasení.

Používame aj objektívy fotoaparátu „Real View“, aby potenciálny kupujúci získal lepšiu predstavu o tom, čo by skutočne videl, keby stál u vás doma.
 


4. VIDEOOBHLIADKA A PÔDORYS

Kupujúci v oblasti nehnuteľností sú čoraz viac náročnejší na informácie, ktoré by chceli mať pred obhliadkou. Jednou zo sťažností, ktoré majú kupujúci nehnuteľností pri hľadaní svojho ďalšieho domova, je nedostatok pôdorysu. Je to preto, že by chceli porozumieť
usporiadaniu a toku nehnuteľnosti; chcú vedieť, ako je každá miestnosť prepojená s ostatnými a prípadne dispozícia k svetovým stranám.

Pinkreal poskytuje pôdorysy ako štandard ku každej nehnuteľnosti, ktorú uvádza na trh, ale máme niečo ešte lepšie. Každá nehnuteľnosť, ktorú predávame, má tiež ”Pinkreal online videoobhliadku”, ktorá dáva potenciálnemu kupujúcemu úplné pochopenie nehnuteľnosti a jej dispozície.

Naše online videoprehliadky zvyčajne trvajú tri až desať minút a sú urobené vo Full HD pripadne 4K.

Poskytujú potenciálnym kupcom bezkonkurenčný pocit z vášho domova, majú reálnu predstavu čo ich na prípadnej osobnej prehliadke čaka, to znamená, že keď si kupujúci príde pozrieť vášu nehnuteľnosť, myslí to s kúpou veľmi vážne, kedže online to už “reálne” videl.


5. NÁŠ PRÍSĽUB K VÁM

Realitné kancelárie pravdupovediac nemajú najlepšiu povesť a bohužiaľ táto povesť je často oprávnená. Veľa realitných maklérov vám účtuje veľa peňazí, núti vás robiť obhliadky a vybavovať potenciálnych kupcov. „Zamerané na zákazníka“ je fráza, ktorá sa s našim odvetvím často nespája.

V Pinkreal sme skutočne odlišní v našom prístupe. Chápeme, že predaj vašej nehnuteľnosti, prípadne prenájom môže byť stresujúci a urobíme všetko pre to, aby bol tento zážitok čo najpríjemnejší.

Spolu predáme vašu nehnuteľnost rýchlo a s najlepšou cenou

Náš prisľub Vám

 • Budeme inzerovať vášu nehnuteľnosť všade tam kde v skutočnosti treba; nehnutelnosti.sktopreality.sk, bazos.sk,facebook, instagram, youtube …
 • Vašu nehnuteľnosť predstavíme lepšie ako ktorákoľvek iná realitná kancelária, prípadne maklér, vrátane profesionálnych fotografií, videoprehliadok a pôdorysov
 • Vždy k vám budeme otvorení a úprimní
 • Dôkladne vám poradíme o potenciálnej predajnej hodnote, ale vždy vám poskytneme kontrolu nad inzerovanou cenou
 • Vždy budeme sprevádzať všetkých potenciálnych kupcov. (Dokonca prinesieme návleky na obuv)
 • Vždy budeme sledovať spätnú väzbu a úprimne vám ju poskytneme
 • O akýchkoľvek ponukách vás budeme vždy informovať
 • Vždy budeme konať vo vašom záujme a poskytneme vám akúkoľvek radu, ktorú považujeme za hodnotnú
 • Keď sa dohodne kúpa, nestratíme záujem, budeme mať pod kontrolou celý proces predaja až do konca odovzdania klúčov a prepisu energií.

6. NAJLEPŠIA HODNOTA/CENA PEŇAZÍ

Nechceme vyhadzovat desaťisíce na kancelárske priestory situované niekde v centre mesta, kde je problém zaparkovať, mať ohraničené otváracie hodiny, kde sa okolo obeda nikto nedovolá.

Rozhodli sme sa pracovať práve tam kde je tých 95% kupujúcich, online, byť vám k dispozícii práve vtedy a tam kde to potrebujete.

Náš tím má zatiaľ viac ako 15 rokov skúseností s predajom, kúpou, prenájmom nehnuteľnosti online, preto vás môžeme ubezpečiť, že to je jednoducho dobrá hodnota ako pre vás, tak aj pre nás.  Ponúkame vám skúsenosti z 15 rokov našej tvrdej práce na jednom z najvyspelejších trhov nehnutelností vo svete, Veľkej Británií, kde naša hlavna expertíza bola zameraná na investičné nehnuteľností, budovanie a správa portfólia.

Dni chodenia po hlavnej ulici a trávenia hodín pozeraním do okien realitných kancelárií a čítanie inzertnych novín sa skončili. 95% kupujúcich nájde nehnuteľnosť, ktorú kúpia online, prostredníctvom jednej z niekoľkých známych webových stránok. Potenciálni kupujúci trávia hodiny a hodiny hľadaním dokonalého domova a častejšie na to využívajú kombináciu počítača,
tabletu a telefónu.

V Pinkreal si uvedomujeme túto zmenu v správaní kupujúcich. Namiesto plytvania peniazmi za veci, na ktorých už nezáleží, sme veľa investovali do našej schopnosti poskytovať špičkové služby zákazníkom a tie najlepšie online skúsenosti tam, kde na tom záleží.

Vďaka tomuto sviežemu a modernému prístupu k predaju vašej nehnuteľnosti sme schopní poskytnúť vynikajúce služby a mimoriadne dobrú hodnotu za vaše peniaze.


EXKLUZIVITA

“Keď menej je niekdy viac”

Naša filozofia predaja poskytnúť každému klientovi len sto percentný servis, ktorý zahŕňa naše nemalé počiatočné náklady a čas na prípravu a prezentáciu nehnuteľností, preto spolupracujeme s klientami len na báze výhradne exkluzívnej spolupráce. Exkluzívna zmluva medzi vami ako predávajucim a našou realitnou kanceláriou v praxi znamená, že vašu nehnuteľnosť nebude ponúkať žiadna iná kancelária po dohodnutú dobu.

Dôvera, ktorú nám dáte uzatvorením exkluzívnej zmluvy prináša nemalé benefety hlavne pre vás

 • nadštandardná exkluzívna spolupráca
 • naše nemalé investovanie do propagácie, marketingu, profesionálne fotografie, videoobhliadka, pôdorys...cielená reklama, efektívna inzercia
 • maximalizácia predajnej ceny
 • úspora času
 • efektívna komunikácia
 • priehľadnosť -  nevolá vám xx maklérov, tlačia cenu dole, len aby rýchlo oni predali
 • neznehodnotenie prezentácie viacerými kanceláriami s rôznymi cenami, prehladne, neskreslené štatistiky dôležité pri posúdení predajnej taktiky čo má vplyv na konečnú predajnú cenu

Naše exkluzívne služby kazdému klientovi