Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Hľadáte realitnú kanceláriu na predaj alebo prenájom vašej nehnuteľnosti?

Pinkreal Vám poskytne mimoriadne služby, ktoré si zaslúžite za primeranú, férovu cenu. 

Realitnú kanceláriu Pinkreal s.r.o. sme založili s cieľom priniesť do odvetvia nehnuteľností nový štandard služieb a prístupu k klientom. Naším zámerom je vytvoriť prostredie, kde sa klienti cítia podporovaní, dôverujú svojemu agentovi a majú pocit, že ich potreby sú vždy prioritou.  Mojou víziou je vytvoriť realitnú kanceláriu, ktorá sa vyznačuje odbornosťou, transparentnosťou a individuálnym prístupom k klientom. Chceme vytvorit tím profesionálov, ktorí majú taktiež vášeň pre nehnuteľnosti a sú ochotní ísť nad rámec očakávaní, aby dosiahli najlepšie výsledky pre našich klientov.

Vďaka nášmu 15 ročnému pôsobeniu na jednom z najvyspelejších a najstarších ( Sasine Register 1617)  realitných trhov vo svete, Veľkej Británií, sme získali dôkladné pochopenie procesov, trendov, cenotvorby, právnych aspektov,renovácií a inovácii v odvetví . Naše hlavné zamerania boli akvizície, tvorba a správa vysoko výnosných, rezidenčných  nehnuteľností.

Neustále vzdelávanie, členstvá v realitných, finančných, investičných asociáciách,kluboch, kurzy, tréningy, semináre sú kľúč k úspechu nie len v oblasti nehnuteľností, Medzi moje najvýznamnejšie patrí štúdium  The London Insitute of Banking & Finance - Certificate in Mortgage Advice and Practice, Akadémia NARKS - Akreditovaný realitný maklér,Európska CEPI atestácia, Slovenská Realitná Akadémia- Realitný štúdijný program RSc.

Tieto skúsenosti a znalostí nám umožňujú ponúknuť našim klientom najlepšie možné poradenstvo, špičkový servis, úroveň profesionalizmu, know how, spoľahlivosť a osobný prístup.                                                   

                                                                                                                                       

                                                                                                                                                Ing. Michal Zvala, RSc., CeMAP                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

Kontaktujte nás ešte dnes nech zistíte ako vám možme pomôcť predať vašu nehnuteľnosť